VIVA! to pierwszy i jedyny dziś na polskim rynku ekskluzywny magazyn „people”, który jest wiarygodnym źródłem informacji o gwiazdach i kulturze. Wzrusza, zaskakuje, czasem szokuje.
W tym wydaniu magazynu VIVA! znajdziemy intymny wywiad z Magdą Mołek, która opowiada o swoim życiu, karierze i udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Mołek mówi o akceptacji upływającego czasu i realizacji marzeń.
W numerze znajdziemy również rozmowę z Dawidem Szurmiejem, aktorem, reżyserem i producentem filmowym, który opowiada o swojej drodze zawodowej i rodzinnych inspiracjach. Szurmiej mówi o filmie "Innego końca nie będzie" i swoim podejściu do życia.
Patrycja Volny, córka Jacka Kaczmarskiego, w poruszającej rozmowie opowiada o swoim ojcu i walce z hejtem,
Magazyn prezentuje również relację z uroczystości 80. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, gdzie głos zabrali ocaleni z Holokaustu.
W numerze opisano 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zebrała imponującą kwotę na rzecz onkologii i hematologii dziecięcej.
Ponadto, VIVA! zabiera nas w podróż na malezyjską wyspę Langkawi, prezentując jej egzotyczną przyrodę i lokalny koloryt.
W magazynie znajdziemy również artykuły o modzie, urodzie, zdrowiu i kulturze, a także horoskopy.