Kultowy.pl
Znajdź...

Elle 2/2024 z fitopeptydowym kremem na dzień od Clochee

SKU: ELEM24021

Wydanie pojedyncze

24.99 zł / szt.

Wybierz ilość:
+
Oficjalny sklep wydawnictwa Burda Media Polska Oficjalny sklep wydawnictwa Burda Media Polska
Atrakcyjne oferty specjalne Atrakcyjne oferty specjalne
Zawsze wcześniej niż w kiosku * Zawsze wcześniej niż w kiosku *
Oficjalny sklep wydawnictwa Burda Media Polska Oficjalny sklep wydawnictwa Burda Media Polska
Atrakcyjne oferty specjalne Atrakcyjne oferty specjalne
Zawsze wcześniej niż w kiosku * Zawsze wcześniej niż w kiosku *

Nowe ELLE z kosmetykiem - z fitopeptydowym kremem na dzień od Clochee w cenie 24,99 zł. (cena rynkowa kremu to 50 zł).

Twoja skóra wymaga zwiększenia sprężystości i gęstości? Wybierz Fitopeptydowy krem na dzień! Jego wyjątkowa i wegańska formuła sprawi, że cera będzie wyraźnie odmłodzona, wypielęgnowana i o zdrowym kolorycie. Simply Nature w Twojej codziennej pielęgnacji!

Działanie:

Fitopeptydy i nawilżający kompleks GAG to niesamowite połączenie składników aktywnych, które sprawi, że Twoja skóra nabierze sprężystości i gęstości. Fitopeptydowy krem na dzień zapewni skórze odpowiednie nawilżenie, które jest niezbędne do jej właściwego funkcjonowania. Kosmetyk linii Simply Nature dzięki swojej wysokiej aktywności antyoksydacyjnej neutralizuje działanie wolnych rodników. Zapewnia, że skóra będzie wyraźnie odmłodzona, wypielęgnowana i o zdrowym kolorycie. Zawarte w kremie na dzień składniki aktywne mają wielokierunkowe działanie. Naturalne peptydy wyróżniają się wyjątkowym działaniem w obszarze pielęgnacji skóry. Restrukturyzują skórę, zwiększając jej gęstość. Zmniejszają wiotczenie skóry, działają ujędrniająco i są bardzo pomocne w redukowaniu zmarszczek. Poza fitopeptydami w kremie zastosowano GAG, czyli kompleks glikozaminoglikanów, które naturalnie występuję w skórze. Kompleks silnie wiąże cząsteczki wody, zapewniając jej prawidłowe nawilżenie. GAG, ale także trójpelargonin (innowacyjny emolient) zmiękczają skórę. Podobne działanie wykazuje olej z nasion zielonej kawy, który dodatkowo poprawi elastyczność Twojej cery, chroniąc ją przed stresorami środowiskowymi. Kuracja ANTI-AGE z Simply Nature to wybór, którego nie będziesz żałować.

Badania aparaturowe potwierdzają wzrost nawilżenia skóry o 24,04% , zwiększenie elastyczności skóry o 21,33% zmniejszenie widoczności zmarszczek o 10,47% Rezultaty działania kosmetyku zostały ocenione po 4. tygodniach stosowania.